Hispalis San Roman

  • 65 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Umístěný ve čtvrti Isolotto - Legnaia v 8 minutách chůze od Dům Murillo, 65 m² apartmán Hispalis San Roman se může ubytovat až 2 hostů. Tento pokoj se skládá z 1 ložnic, 1 koupelen a kuchyňky.

Tento apartmán leží 800 metrů od Náměstí Cabildo. Centrum města je pouze 2 km daleko, a letiště Seville je 5 km daleko. Bar El Rinconcillo je jen asi 400 metrů od apartmánu. Náměstí Salvador Plaza se nachází vedle ubytování. Apartmán je asi 250 metrů od autobusové stanice Plaza Ponce de Leon a 15 minut chůze od vlakového nádraží Seville-Santa Justa.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Hispalis San Roman Sevilla
Center Sevilla Confort 9
Cena pouze pro mobilní zařízení

Center Sevilla Confort 9

50 m od ubytování
USD 591 USD 532
za noc
Center Sevilla Confort 8
Cena pouze pro mobilní zařízení

Center Sevilla Confort 8

50 m od ubytování
USD 642 USD 578
za noc
Center Sevilla Confort 7
Cena pouze pro mobilní zařízení

Center Sevilla Confort 7

50 m od ubytování
USD 57 USD 51
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Seville
    9 km

    Vlaková nádraží

    Santa Justa Station
    1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licenceESFCTU0000410470008167260000000000000000VFT/SE/107352,VFT/SE/10735
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Hispalis San Roman umístěn?
      Apartmán Hispalis San Roman se nachází v blízkosti Dřevěná konstrukce Metropol Parasol.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Hispalis San Roman apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Hispalis San Roman apartmán patří Parque de María Luisa, což se nachází 25 minut chůze.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Hispalis San Roman?
      Noční pobyt v apartmán Hispalis San Roman bude stát 85 €.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Hispalis San Roman apartmán akceptuje?
      Apartmán Hispalis San Roman apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • Mastercard
      • American Express
    • ❓
      Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace El Rinconcillo a Los Coloniales, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Jak velký je apartmán Hispalis San Roman apartmán?
      Apartmán Hispalis San Roman apartmán má 65 m².
    • ❓
      Má toto ubytování typu apartmán pračku?
      Ano, pračka je v toto ubytování typu apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Seville
    9 km

    Vlaková nádraží

    Santa Justa Station
    1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Hispalis San Roman Sevilla

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít